OpenArt Studio Jacek Kołodziejczak
ul. Laubitza 12a/7
62-200 Gniezno

+48 61 415 27 11
biuro@openartstudio.pl 

od Poniedziałku do Piątku
w godz: od 10:00 do 18:00
Soboty i Niedziele Zamknięte

Po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym lub emailowym.

W OpenArt Studio zapłacisz przez bramkę płatności Kanga Pay

Od teraz istnieje możliwość zapłaty w mojej firmie OpenArt Studio przez bramkę płatności Kanga Pay.

Kanga Pay to bramka płatności web3 dla biznesu web2. Pozwala zapłacić popularnymi walutami wirtualnymi, cyfrowymi punktami lojalnościowymi oraz stablecoinami. 

Jak to działa?
W działaniu bramka Kanga Pay jest podobna do płatności BLIK ale przeznaczona jest dla walut wirtualnych. Także ma system kodów 6 cyfrowych i także działa w kilkanaście sekund! 


Bramkę przygotowała i obsługuje giełda Kanga Exchange. Kanga Pay umożliwia przyjmowanie określonych walut wirtualnych i automatyczne wymienia je na tę akceptowaną przez sprzedawcę. Cały proces odbywa się natychmiastowo co jest bardzo wygodne i zachęca do wybierania tej metody płatności. Wystarczy, że sklep, sprzedawca lub freelancer przyjmuje płatności w PLN lub w walutach wirtualnych a klient posiada kryptowaluty. Klient płaci a system Kanga Pay zamieni w locie kryptowaluty np. na omega PLN i wyśle stablecoiny sprzedawcy. Sklep może zamienić omega PLN na Polskie Złote i wypłacić je na swoje konto bankowe, wypłacić w kantorze stacjonarnym Kanga Exchange lub w bankomacie.

Ja jako sprzedawca usług dzięki narzędziu Kanga Terminal mam możliwość przyjmowania zapłaty za swoje usługi w formie walut wirtualnych w tym w moich tokenach lojalnościowych JKCOIN. Ty jako kupujący możesz szybko i w prosty sposób zapłacić podając mi wygenerowany w Twojej aplikacji Kanga Wallet 6 cyfrowy kod. Koszt pokrywa przyjmujący płatność czyli przedsiębiorca i wynosi on 1,5% wartości transakcji.

Chcesz mieć niższe prowizje w Kanga Terminal jako sprzedawca? 
Podaj kod: "JKCOIN" obsłudze Kanga Exchange to obniżą Tobie koszty prowizji do 1,3%.    

 

Pliki do pobrania na temat Kanga Pay:
prezentacja możliwości Kanga Pay
FAQ pytania i odpowiedzi

Aplikacje:
Kanga Terminal (dla przedsiębiorcy przyjmującego tokeny)
Kanga Wallet (dla użytkownika wysyłającego tokeny)

Chcesz przetestować jak to działa?
A może chciałbyś wdrożyć takie płatności do swojego biznesu?

 

Zapraszam do kontaktu!
Jacek Kołodziejczak
Telefon: +48 61 415 27 11 

 Prezent dla Ciebie!

Zeskanuj QR Code aplikacją Kanga Wallet 
aby odebrać w prezencie punkty lojalnościowe JKCOIN.
Liczba prezentów jest ograniczona zatem kto pierwszy ten lepszy!

W aplikacji kliknij ikonkę menu i wybirz zakładkę: NAGRODY.
Po zeskanowaniu prezent zostanie Tobie przelany na portfel automatycznie.


W celach formalnych zamieściłem poniżej ważne komunikaty do zapoznania się! 

 • Zgodnie z nowymi wytycznymi UOKIK informuję, że treści zawierają autopromocję czyli promocję marki własnej Jacek Kołodziejczak i JKCOIN. Natomiast co istotne nie ma tu wykupionych reklam, lokowania produktu oraz nie dostaje wynagrodzenia od nikogo. Jeśli pojawiają się rozwiązania czy platformy, o których wspominam to tylko dlatego, że sam z nich korzystam i postanowiłem się tym podzielić z innymi zainteresowanymi tematem.
 • Jeśli mamy styczność w jakikolwiek sposób z walutami wirtualnymi to musimy być świadomi ryzyka jakie niesie cały ekosystem z nimi związany. Dlatego należy bezwzględnie zapoznać się z możliwymi zagrożeniami w tym z utratą całego kapitału. Polecam sprawdzić jakie występują ryzyka opublikowane tutaj. Przed współpracą z konkretną firmą lub przed zainwestowaniem jakichkolwiek środków warto najpierw sprawdzić dany podmiot. 
 • Należy mieć świadomość, że "Kanga Exchange" obsługująca system płatności Kanga Pay i Kanga Terminal znajduje się na liście ostrzeżeń Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) oraz toczy się przeciwko tej firmie postępowanie prowadzone przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK). W związku z tym jeśli ktoś mimo tych informacji tak jak ja nadal chce używać rozwiązań Kanga Pay i Kanga Terminal od Kanga Exchange to z pełną świadomością i na własną odpowiedzialność! 
Inne
Opiekun WWW
 • Pakiet Start

 • Pakiet Standard

 • Pakiet PRO

 • Pakiet VIP

Strony Internetowe
 • Prosta wizytówka

 • One Page

 • Multi Page

 • Zaawansowana


Copyright © 2011-2023 Strony Internetowe Gniezno | OpenArt Studio Jacek Kołodziejczak