Skip to main content

OpenArt Studio Jacek Kołodziejczak
ul. Antoniego Laubitza 12a/7
62-200 Gniezno

+48 61 415 27 11
[email protected]


Vouchery

 

Vouchery do wykorzystania na usługi informatyczne w OpenArt Studio
to świetny pomysł na prezent! 

Dowiedz się więcej

Pomysł na prezent!

  • Oferuję Vouchery na usługi informatyczne w OpenArt Studio Jacek Kołodziejczak dla siebie lub dla kogoś na prezent!

  • Vouchery możesz nabyć za PLN lub jeśli posiadasz punkty lojalnościowe JKCOIN możesz je wymianić na Vouchery jako jedną z nagród w programie lojalnościowym TokenBack.

Cennik

Vouchery OpenArt Studio

Liczba poszczególnych Voucherów jest ograniczona!
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Regulaminie.

Voucher Bronze

10 PLN

LUB 100 PUNKTÓW JKCOIN *


Kup jako NFT** w OpenSea


Na usługi w OpenArt Studio

Voucher Silver

20 PLN

LUB 200 PUNKTÓW JKCOIN *


Kup jako NFT** w OpenSea


Na usługi w OpenArt Studio

Voucher Gold

50 PLN

LUB 500 PUNKTÓW JKCOIN *


Kup jako NFT** w OpenSea


Na usługi w OpenArt Studio

Voucher Platinum

100 PLN

LUB 1000 PUNKTÓW JKCOIN *


Kup jako NFT** w OpenSea


Na usługi w OpenArt Studio

*Odbiór nagrody za tokeny JKCOIN
W ramach programu lojalnościowego TokenBack możesz odebrać Voucher OpenArt Studio jako nagrodę za odpowiednią ilość tokenów JKCOIN. Katalog z nagrodami znajduje się tutaj. Po dokonaniu wpłaty tokenów powinieneś otrzymać ode mnie swój Voucher w ciągu 24-48 godzin od daty złożenia zamówienia.

** NFT (non-fungible token) inaczej Unikatowy Cyfrowy Egzemplarz.
Jest to rodzaj tokena cyfrowego, który reprezentuje unikalny zasób. Mogą to być zasoby całkowicie cyfrowe lub stokenizowane wersje rzeczywistych zasobów. Ponieważ NFT nie są wymienne, działają jako dowód autentyczności i własności w sferze cyfrowej.


Vouchery OpenArt Studio jakie oferujemy to bony jednego przeznaczenia (SPV – single-purpose voucher) ponieważ określone jest miejsce świadczenia i rodzaj usługi czyli voucher można zrealizować jedynie w firmie OpenArt Studio Jacek Kołodziejczak i tylko na usługi informatyczne (art. 2 pkt 43 ustawy o VAT).
Vouchery OpenArt Studio podlegają też wyłączeniu wskazanym w art. 113 ust. 1 ustawy o VAT, tj. zwalniania z VAT, u podmiotów, u których wartość sprzedaży nie przekroczyła łącznie w poprzednim roku podatkowym kwoty 200 000 zł. Jest to możliwe ponieważ Vouchery OpenArt Studio to bony jednego przeznaczenia i dotyczą wyłącznie świadczonych przez nas usług informatycznych zwolnionych od podatku. Dlatego transfer/„sprzedaż” bonów też podlega zwolnieniu.
W przypadku OpenArt Studio sprzedaż naszych Voucherów jest traktowana jako transakcja niepowodująca powstania przychodu, ponieważ sprzedającym bon jest podmiot zobowiązany do jego zrealizowania czyli OpenArt Studio Jacek Kołodziejczak (realizacja usługi informatycznej). Kwota otrzymana z tytułu sprzedaży bonu powinna być zakwalifikowana jako wpłata na poczet przyszłych usług, która nie jest przychodem. Obowiązek zapłaty podatku dochodowego nie powstaje zatem w momencie sprzedaży bonu. Przychód powstanie dopiero w chwili realizacji bonu.