Skip to main content

OpenArt Studio Jacek Kołodziejczak
ul. Antoniego Laubitza 12a/7
62-200 Gniezno

+48 61 415 27 11
[email protected]


Nagradzanie za polecanie!

W ramach programu partnerskiego polecaj moje usługi informatyczne innym osobom i otrzymaj 20% od wykonanego zlecenia w punktach lojalnościowych.

Zgłoś klienta

Jeśli chcesz zostać Afiliantem i otrzymywać nagrody za polecanie usług OpenArt Studio zgłoś swojego pierwszego klienta!

ZASADY AFILIACJI

Afiliacja usług OpenArt Studio jest cześcią programu lojalnościowego.

Ilość otrzymanych punktów lojalnosciowych w zamian za polecanie usług OpenArt Studio nie zależy od kwoty sprzedaży jaką wygeneruje afiliant a od przekroczenia ustalonych progów sprzedaży po osiągnięciu których afiliant otrzyma określoną pulę punktów JKCOIN. Progi sprzedaży są wielokrotnością 1000zł i za osiągnięcie każdego progu afiliant otrzyma 2000 punktów JKCOIN.


Poleconego klienta Afiliant powinien zgłosić w programie partnerskim OpenArt Studio przed rozpoczęciem prac lub podpisaniem umowy. 

Progi sprzedaży oraz ilość przyznawanych punktów JKCOIN prezentują się następująco:
Pierwszy próg sprzedaży wynosi 1000zł i po jego osiągnięciu afiliant otrzyma 2000 punktów JKCOIN.
Drugi próg sprzedaży wynosi 2000zł i po jego osiągnięciu afiliant otrzyma kolejne 2000 punktów JKCOIN.
Trzeci próg sprzedaży wynosi 3000zł i po jego osiągnięciu afiliant otrzyma kolejne 2000 punktów JKCOIN.
I tak dalej. 

Przykład:
Jeśli polecona przez Ciebie osoba kupi w mojej frmie usługę wykonania strony internetowej za 1500 PLN przekroczysz jako afiliant pierwszy próg sprzedaży i otrzymasz 2000 punktów JKCOIN.
Jeśli przyprowadzisz kolejnego klienta, który także kupi w mojej frmie usługę wykonania strony internetowej za 1500 PLN osiągniesz automatycznie trzeci próg sprzedaży i otrzymasz dodatkowe 4000 punktów JKCOIN. Jako, że osiągnołeś trzeci próg sprzedaży w sumie będziesz mieć z prezentem na start zebrane 6000 punktów JKCOIN czyli za każdy próg sprzedaży otrzymasz po 2000 punktów JKCOIN. 

Szczegóły w regulaminie.

OpenArt Studio Super NFT


Ponadto dla aktywnych afiliantów czekają statusy VIP i wyjątkowe tokeny o nazwie "OpenArt Studio Super NFT" uprawniające do otrzymania nagród w tym Airdropów w postaci punktów lojalnościowych JKCOIN. Liczba tokenów OpenArt Studio Super NFT jest ograniczona i wynosi 10 NFT.